Drabinki gimnastyczne metalowe

Drabinki gimnastyczne - sklep internetowy z metalowymi drabinkami gimnastycznymi Drabinka gimnastyczna to wielofunkcyjny sprzęt zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drabinek gimnastycznych wykonanych z wysokiej jakości materiałów . Gwarantują bezpieczeństwo. Dlaczego warto skorzystać z ogromu zalet...

Drabinki gimnastyczne - sklep internetowy z metalowymi drabinkami gimnastycznymi

Drabinka gimnastyczna to wielofunkcyjny sprzęt zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drabinek gimnastycznych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Gwarantują bezpieczeństwo.

Dlaczego warto skorzystać z ogromu zalet drabinki gimnastycznej?

Drabiny metalowe można dodatkowo wyposażyć w rozmaite drążki i poręcze. Jeden sprzęt zagwarantuje możliwość wykonywania wielu ćwiczeń, np. wydolnościowych czy zwiększających wytrzymałość organizmu.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna - czy warto się na nią zdecydować?

Na drabince gimnastycznej można wykonywać różnorodne treningi. Ćwiczenia mogą mieć charakter profilaktyczny. Można skorzystać ze sprzętu wtedy, gdy chcemy poprawić swoją sylwetkę, np. uprawiając kalistenikę. Regularne treningi przełożą się na rozwój mięśni całego ciała.

Szeroki wybór drabinek gimnastycznych metalowych

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne drabinki gimnastyczne wykonane z metalu, dlatego bez trudu odnajdziesz odpowiednią opcję dla siebie! W razie potrzeby chętnie doradzimy podczas wyboru sprzętu skrojonego na miarę oczekiwań.

Dodatkowe akcesoria w ofercie

W naszej ofercie można również znaleźć dodatkowe akcesoria, które sprawią, że trening będzie jeszcze bardziej efektywny i różnorodny. Drabinki gimnastyczne metalowe są bezpieczne, posiadają niezbędne certyfikaty, dlatego decydując się na ich zakup, masz pewność, że wybierasz świetny produkt w rozsądnej cenie!

Drabinka metalowa - czy warto wybrać taką drabinkę do domu?

Drabinka metalowa gimnastyczna to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz dbać o swoją kondycję fizyczną w zaciszu własnego mieszkania. Drabinka metalowa do ćwiczeń jest świetnym narzędziem do pracy nad formą. Możesz w łatwy sposób wzmacniać mięśnie brzucha pleców, a także rąk i nóg.

Oszczędność miejsca w mieszkaniu i funkcjonalność

Co również istotne, taka drabinka nie zajmuje wiele miejsca w mieszkaniu. Możesz więc umieścić ją w swoim wnętrzu, nie musząc cale dysponować rozległą przestrzenią. Niewielkie rozmiary oraz funkcjonalność to dwie podstawowe zalety, którymi wyróżniają się drabinki gimnastyczne metalowe.

Czy każdy może trenować z wykorzystaniem metalowych drabinek?

Metalowa drabinka do ćwiczeń to przyrząd uniwersalny również ze względu na to, że korzystać z niego może każdy. Niezależnie od wieku czy płci, jak również kondycji fizycznej. Nawet osoby, które wcześniej nie trenowały, mogą wykonywać gimnastykę wykorzystując metalowe drabinki.

Dodatkowe elementy funkcjonalne drabinek

Dodatkowo możesz rozszerzyć funkcjonalność drabinki dodając elementy, takie jak na przykład drążek do podciągania. Dzięki temu metalowa drabinka zmieni sie w centrum aktywności fizycznej w Twoim domu,

Sprawdź naszą ofertę już dziś!


Aktywne filtry

Romana R5 Pastel Romana R5 biało-żółty
  • Nowy

Drabinka gimnastyczna...

Cena 1 520,00 zł
Drabinka gimnastyczna metalowa dla dzieci i dorosłych, wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka użytkownika, zgodnie z normam bezpieczeństwa. W zestawie drabinka szczebelkowa montowana rozporowo, drążek treningowy z możliwością regulacji wysokości, elementy linowe: lina, obręcze, trapez. Montaż rozporowy nie wymaga wiercenia żadnych dziur! Sufit i podłoże muszą być stabilne, wykonane z...
Drabinka gimnastyczna Romana Next Top Pastel
  • Nowy

Drabinka gimnastyczna...

Cena 1 470,00 zł
Drabinka gimnastyczna metalowa dla dzieci i dorosłych, wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka użytkownika, zgodnie z normam bezpieczeństwa. W zestawie drabinka szczebelkowa montowana rozporowo, drążek treningowy z możliwością regulacji wysokości, elementy linowe: lina, obręcze, trapez. Szczeble metalowe ze specjalnymi nakładkami antypoślizgowymi z funkcją mikromasażu receptorów....
Drabinka gimnastyczna Mały...
  • Nowy

Drabinka gimnastyczna Mały...

Cena 1 249,00 zł
Drabinka gimnastyczna metalowa dla dzieci i dorosłych, wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka użytkownika, zgodnie z normam bezpieczeństwa. W zestawie drabinka szczebelkowa montowana do ściany, drążek treningowy z możliwością regulacji wysokości, elementy linowe: lina, obręcze, drabinka linowa. Szczeble metalowe ze specjalnymi nakładkami antypoślizgowymi. Drążek ustawisz na...
Drabinka gimnastyczna Mały...
  • Nowy

Drabinka gimnastyczna Mały...

Cena 1 259,00 zł
Drabinka gimnastyczna metalowa dla dzieci i dorosłych, wykonana z materiałów bezpiecznych dla użytkownika, zgodnie z normam bezpieczeństwa. W zestawie drabinka szczebelkowa montowana rozporowo, drążek treningowy z możliwością regulacji wysokości, elementy linowe: lina, obręcze, drabinka linowa. Szczeble metalowe ze specjalnymi nakładkami antypoślizgowymi. Drążek ustawisz na odpowiadającej...
Drabinka gimnastyczna Mały...
  • Nowy

Drabinka gimnastyczna Mały...

Cena 990,00 zł
Drabinka gimnastyczna metalowa dla dzieci i dorosłych, wykonana z materiałów bezpiecznych dla użytkownika, zgodnie z normam bezpieczeństwa. W zestawie drabinka szczebelkowa montowana do ściany, drążek treningowy stacjonarny, elementy linowe: lina, obręcze, trapez. Szczeble metalowe ze specjalnymi nakładkami antypoślizgowymi. Długość linek trapezu i obręczy możesz dopasować do swoich potrzeb.